Запитання та відповіді

Працевлаштування

 • Як влаштуватися на роботу в Макдональдз?

  Для цього Вам необхідно заповнити анкету для працевлаштування. Ви можете подати її двома способами: заповнити онлайн анкету на нашому сайті, або заповнити паперову анкету безпосередньо у закладі, який Вас цікавить, та віддати її менеджеру ресторану.

  Після заповнення анкети, вона буде розглянута менеджерами закладу.

 • Як довго триває процес працевлаштування до Макдональдз?

  Швидкість розгляду поданих анкет залежить від рівня укомплектованості штату того чи іншого ресторану. Зазвичай, процес від подання анкети до прийому на роботу займає від 10 днів та залежить від додаткових факторів.

 • Чи можу я заповнити паперову анкету замість електоронної?

  Так, Ви можете завітати у заклад, який Вас цікавить, та звернутися до будь-якого працівника ресторану стосовно анкети для працевлаштування, заповнити та передати її менеджеру ресторану.

 • Чи можна влаштуватися на роботу, якщо мені немає 18 років?

  На даний час ми не можемо запропонувати Вам працевлаштування в наших закладах, оскільки дана вакансія передбачає особливі умови праці, до яких чинне законодавство України забороняє залучати осіб, молодших вісімнадцяти років. Ми заохочуємо Вас надіслати нам анкету після досягнення Вами 18 років.

 • Я можу заповнити більш ніж 1 анкету?

  Так, Ви можете подати декілька анкет до закладів, які Вас потенційно цікавлять. Однак, Вас буде запрошено першочергово на співбесіду до закладу, у якому є відкриті вакансії на момент отримання ним Вашої анкети.

Не знайшли відповідь? Запитайте нашого експерта.

Запитати