МакДональдз - одне із кращих місць роботи

МакДональдз - одне із кращих місць роботи

Впродовж 20 років роботи в Україні, ПІІ «МакДональдз Юкрейн ЛТД» неодноразово визнавався одним з кращих роботодавців та продовжує лідирувати у професійних рейтингах.

 

У 2004 та 2005 рр. ПІІ «МакДональдз Юкрейн ЛТД» отримав звання «Кращий роботодавець року» у Київському міському конкурсі.

 

Компанія визнана найкращим роботодавцем в Україні за результатами дослідження задоволеності співробітників «Кращі роботодавці України» у 2010 та 2011 рр. та посіла друге місце у рейтингу «Найкращі Роботодавці у Центральній та Східній Європі 2010/2011», який складався компанією Hewitt Associates (США) спільно з HR Center (м. Київ).

 

У 2013 році за результатами досліджень, що проводились компанією HayGroup, ПІІ «МакДональдз Юкрейн ЛТД» визнано компанією №1 в рейтингу «Найкращі компанії для лідерів в Україні».

 

Українці відзначили ПІІ «МакДональдз Юкрейн ЛТД» як кращого роботодавця також у 2016 році у дослідженні компанії Korn Ferry Hay Group (2 місце).

 

А у 2017 році компанія визнана однією з 10-ти найкращих роботодавців в Україні відповідно до дослідження, що проводила міжнародна консалтингова компанія EY.