Кар'єра
houses
цінуємо
кожного
у великій родині
Працевлаштування
Більше про роботу
Навчання та розвиток
Більше про компанію
Скільки етапів відбору я маю пройти?

Кількість співбесід залежить від відкритої посади. Зазвичай, процес відбору складається з декількох співбесід: зустріч із відділом Люди, зустріч із потенційним керівником та зустріч із керівником департаменту. Однак, ця кількість може збільшуватися, або зменшуватися.

Як я дізнаюсь про результати співбесід?

Ми повертаємось зі зворотним зв’язком до кожного кандидату незалежно від результатів.

Скільки триває випробувальний термін? І як оцінюються його результати?
Зазвичай, випробувальний термін триває 3 місяці. Кожен працівник МакДональдз має свої індивідуальні цілі на цей період і успішність його проходження, у тому числі, залежить від їх виконання.
Чи правда, що усі працівники офісу обов’язково проходять навчання в ресторані?

Так, правда. У МакДональдз ми не просто команда, ми родина. І для того, щоб швидше познайомитися із культурою компанії, швидше зрозуміти нашу стратегію та особливості ведення бізнесу, кожен працівник офісу має зануритись в ресторану атмосферу.

Чи є можливість, за потреби, працювати віддалено?

 

Так J 
Можливість працювати віддалено узгоджується зі своїм безпосереднім керівником.

 

Який в компанії графік роботи?

Кожен працівник офісу самостійно обирає, коли розпочинати свій робочий день. На роботу можна приходити на 08.00, 09.00 чи 10.00 і відповідно закінчувати свій робочий день о 17.00, 18.00 чи 19.00

Чи є у компанії виділене місце для паркування машини/вело транспорту біля офісу?

У компанії є власна парковка на лімітовану кількість автомобілів. Зазвичай, наші працівники паркують авто або на цій парковці, або на місцях поблизу МакДональдз.
Наразі, ми не маємо велопарковки, однак ми над цим працюємо J

МакДональдз це міжнародна компанія, чи є можливість попрацювати не лише в Україні?

МакДональдз – міжнародна компанія, яка швидко розвивається і постійно поповнює свою команду. Приєднатися до МакДональдз означає думати глобально кожного дня і готуватися до кар’єри, що може вплинути на весь світ! Тому так, така можливість є.

Які можливості для навчання є?

Кожен має можливість реалізувати себе та розкрити свій потенціал у МакДональдз. Ми постійно проводимо кар’єрні зустрічі, усі наші співробітники мають особисті індивідуальні плани розвитку.

Яка в компанії культура та цінності?

Культура МакДональдз базується на наступних цінностях: