Святковий Сезон Української кухні

Святковий Сезон Української кухні

29.11.2016

З 30 листопада 2016 року в усіх ресторанах МакДональдз в Україні розпочинається Сезон української кухні, приурочений до новорічних свят. Коли у повітрі вже витає святковий дух, до нього додається апетитний аромат щойно приготованих бургерів за справжніми українськими рецептами.

 

Для того, щоб порадувати відвідувачів МакДональдз, із засніжених вершин Карпат до нас завітав Селянський бургер з беконом та карпатським грибним соусом. Його назва говорить сама за себе, але приховує ще два апетитні яловичі біфштекси зі скибочками бекону, шматочком пікантного сиру Чедер, маринованими огірками і свіжою цибулею.

 

Також до свят поспішає бургер зі справжнім українським характером – Житній з яловичиною та овочами. Чому українським? Тому що він має особливий гостренький гірчичний соус з хріном, який вдало доповнює житню булочку зі смаженим яловичим біфштексом, скибочкою свіжого помідора і хрумким салатом Айсберг.

 

Не бургери, а справжнє свято! Кожен з них можна замовити як окремо, так і у складі МакМеню з Картоплею Фрі (велика порція) чи Картоплею по-селянськи (середня порція) та напоєм на вибір.

 

Веселих свят! Заходьте за святковим настроєм у МакДональдз!